Yıldırım İper – Yeşildirek’den İstanbulspor’a

Futbolumuzun henüz bir endüstri dalı haline gelmediği, dolayısıyla ligimizin bütün Anadolu’yu kapsamadığı yıllarda çeşitli semt takımları kısa süreyle de olsa ülkenin en üst düzeydeki futbol organizasyonunda yer alabiliyordu. Zamanla Anadolu şehirlerini temsil eden kulüpler liglerde boy göstermeye başlayınca bu semt Devamını Oku..

Kristal Abazaj İstanbulspor’da

1996 doğumlu Arnavut forvet Kristal Abazaj İstanbulspor’da Futbola Arnavutluk’un FK Dinamo Tiranë takımında başlayan Abazaj, 2018 yılında KF Skënderbeu takımından RSC Anderlecht takımına transfer olduktan sonra 2019 senesinde Hırvatistan’ın NK Osijek ve geçen sene Arnavutluk’un FK Kukësi takımında kiralık olarak oynamıştı. Uluslararası kariyeri: Abazaj, Luftëtari Devamını Oku..

Sergiu Epureanu

Sergiu Epureanu, 12 Eylül 1976 tarihinde Moldava’nın Cantemir kentinde dünyaya geldi. Futbola 1992-93 sezonunda doğduğu şehrin takımı Constructorul Chişinău’da başlayan Epureanu sezon sonu Agro Chişinău’ya transfer oldu. Burada dört sezon oynayan futbolcu ardından 1997-1999 yıllarını geçireceği Zimbru Chișinău’ya geçti. 1999-2000 sezonunun devre arasında Samsunspor’a transfer Devamını Oku..