İsmail Gökçek

1963 yılında Sivas’ta doğan İsmail Gökçek, futbola Karabükspor alt yapısında başladı. İlk profesyonel sözleşmesini Vefa Spor Kulübü ile yaptı. Daha sonra Bakırköyspor’a transfer oldu. Haziran 1988’de Werner Biskup’un teknik direktörlüğü döneminde Bakırköyspor’dan Trabzonspor’a transfer edildi. Trabzonspor’daki ilk iki sezonunda kadronun değişmez isimlerinden olan Gökçek, Devamını Oku..

Futbol Sahalarında Bir Mühendis: Bilge Tarhan

Altmışlı yılların İstanbulspor’u, bütün futbolseverlerin sempati duyduğu bir takımdı. İstanbul Erkek Lisesi bünyesinden çıkmasına rağmen, hiçbir zaman küçük bir Anadolu kentinin takımı kadar bile taraftarı olmayan bu kulüp, oynadığı temiz futbolla, oyuncularının birbirine bağlılığıyla gönüllerde yer edinmişti. İstanbulspor’da 1959 yılında Devamını Oku..

İstanbulspor’un Golcüleri

Derneğimizin çalışmaları sonucunda oluşan, geçmişten günümüze (2019-2020 sezonu sonuna kadar) golcülerimiz ve attıkları gol sayıları. Tarihimizdeki golcülerin attıkları gollere göre sıralaması ADI DOĞUM KONUM MAÇ GOL S. K. K. K. İLK – SON SEZON KOSTA KASAPOĞLU 1935 FORVET 479 96 Devamını Oku..