Hazırlık Maçı: Galatasaray 3- İstanbulspor 2

Milli arayı değerlendiren Galatasaray ve İstanbulspor hazırlık maçında Florya Metin Oktay Tesisleri’nde karşı karşıya geldi.

Galatasaray, İstanbulspor karşısına milli takımda görev almayan yedek ağırlıklı bir kadro ile çıktı. 4. dakikada Pape Alioune Diouf, İstanbulspor’u 1-0 öne geçiren golü attı. 19. dakikada Jimmy Durmaz, İstanbulspor filelerini havalandırarak maça 1-1 eşitliği getirdi. Taylan Antalyalı, 20. dakikada attığı gol ile Galatasaray’ı İstanbulspor karşısında 2-1 öne geçirdi.

38. dakikada bu kez sahneye Emre Mor çıktı. Emre Mor’un kaydettiği gol ile Galatasaray – İstanbulspor hazırlık maçında skor 3-1 oldu. İlk yarı bu sonuçla bitti. İkinci yarıda tempo düşerken, takımlarda birçok değişiklik yapıldı. 82. dakikada İstanbulspor’un kazandığı penaltıyı Yunus Emre Yalçın gole çevirdi. Galatasaray hazırlık maçında İstanbulspor’u 3-2 mağlup etmeyi başardı.

One thought on “Hazırlık Maçı: Galatasaray 3- İstanbulspor 2

  1. Bence normal sonuç…gol atmamız iyi mücadele ettiğimizi gösterir….İstanbulsporumuz iyi bir takım ve ilk altıya oynayacak gücteyiz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir