Tesislerimiz

Esenyurt Necmi Kadıoğlu Stadı

İncirtepe Mahallesi Kemalpaşa Caddesi Kiptaş 5.Etap Konutları Yanı Esenyurt-İstanbul

2027 senesine kadar maçlarımı oynayacağımız stadımız UEFA ve FIFA kriterlerine uygundur. Zemini mevsimlerden etkilenmeyen ve saha kaynaklı futbolcu sakatlanmalarını %70 oranında azaltan yüksek teknoloji ürünü olan hibrit çim ile kaplıdır. Gece maçlarını da oynayabileceğimiz ışıklandırma sistemine sahiptir. 7500 seyirci kapasiteli ve 200 araçlık otoparkı mevcuttur.

 


Ömer Sarıalioğlu Kamp ve Eğitim Tesisleri

Ulus Mahallesi, Çatalca Yolu Caddesi, Büyükçekmece/İstanbul

35 dönüm üzerine kurulmuş olan bu tesiste 2 çim antrenman sahası, idari bina, sporcuların faydalanabileceği yatakhaneler, kapalı spor salonları, yemekhane, masaj odası, sporculara ait dinlenme bölümleri, sosyal alanlar ve birer mescit ile şapel mevcuttur.

Ayrıca Kulübümüzün Profesyonel A Takımı için “45”kisi yolcu kapasitesine sahip “Mercedes-Benz Travego” otobüs ve Gençlik Gelişim Ligleri takımlarının şehir içi ve şehirlerarası ulaşım ihtiyaçlarına cevap verecek “37”kişilik “Otokar Sultan Mega” otobüs, “31”kişilik “Isuzu Turkuaz” otobüs, ayrıca Teknik Heyet, Futbolcularımız kullanımı için 1 Adet Mercedes Vito Minibüs ve 14 adet binek aracı bulunmaktadır.