Metin Babamızı Uğurladık

Gözünü İstanbulspor ile açan, İstanbulspor ile kapatan, tam anlamı ile İstanbulspor aşığı, Onursal Başkanımız Metin Babamızı son yolculuğuna uğurladık.

Dün öğlen saatlerinde kaybettiğimiz Metin Çetinbakış’ı bu gün ikindi vaktinde Eyüp Sultan Cami’inde kılınan cenaze namazı sonrası, Eyüp Sultan Kabristanında bulunan aile kabrine defnettik.

Cenaze törenine başkanımız Ecmel Sarıalioğlu, yöneticilerimiz Gültekin Aksan, Furkan Sarıalioğlu, masörümüz Mehmet Zeki Yakut, eski futbolcularımız, dernek üyelerimiz, taraftarlarımız ve sevenleri katıldı.

Cenazede çok üzgün gözüken,  Yönetim Kurulu üyemiz oğlu İbrahim Çetinbakış göz yaşlarına mani olamadı.

Tribünde küfür duyduğunda ayağa kalkarak İSTANBULSPOR BÜYÜKTÜR KÜFÜR ETMEZ  diyerek müdahale eden Metin Babamız, gözün arkada kalmasın, rahat uyu, İstanbulspor tribünleri küfür etmez ve etmeyecek.

3 thoughts on “Metin Babamızı Uğurladık

  1. Canımız Metin Amcamızı kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun 😢😢 ben şimdi kimin koluna girerek o güzel üslubuyla bizlere anlatan Babacan amcamızdı biz babamız gibiydi onu çok özleyeceğiz 😢😢

  2. Üzüntülü günümüzde yanımızda olan, telefonla arayıp acımızı paylaşan, sosyal medya yolu ile duygularını ileten akraba,dost ve vefa örneği sergileyen değerli İstanbulspor camiasına sonsuz teşekkürler…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir