Onur Ergün, Aykut Kocaman’ı Yakaladı

İstikrar abidesi kaptanımız Onur Ergün, İstanbulspor tarihinde ismini yazdırmaya devam ediyor.

Geçen pazar oynanan Menemenspor maçında ilk golümüzü atan Onur Ergün, attığı golle bu sezon 12 golünü kaydetmiş oldu ve toplamda 42 gole erişti. Bu golle, 42 gollü bulunan Aykut Kocaman’ı da yakalamış oldu. Onur, 4 gol daha atarsa 46 gollü Abdullah Avcı’yı da yakalayabilecek.

Onur Ergün yine pazar günü sezonun 30. maçını oynarken toplamda maç sayısını da 246’ya çıkarttı. Ergün, en çok forma giyenler listesinde 275 maç oynayan İhsan Baydar’dan sonra 7. sırada yer almakta.

Başka bir gurur kaynağımız, pazar günü 1 gol, 1 asitle oynayan İbrahim Yılmaz. İbrahim Yılmaz, attığı golle bu sezon 9. golüne erişti ve toplamda 35 gole ulaştı. Yılmaz bu sezon 30. maçını oynayıp, toplamda 147 maçını tamamlamış oldu.

Onur Ergün ve İbrahim Yılmaz’a nice goller ve maçlar dileriz.

One thought on “Onur Ergün, Aykut Kocaman’ı Yakaladı

  1. İkinizde gurur kaynağımızsınız! İkinizde canla başla mücadele ediyorsunuz! İnşallah süper lige çıktığımızda da takımda kalır ve İstanbulspor’un ne kadar büyük ve köklü bir kulüp olduğunu 3 büyüklere gösterirsiniz. Bize bu sene yaşattığınız gol sevinçlerimizden ötürü teşekkürler ONUR ERGÜN, teşekkürler İBRAHİM YILMAZ.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir