İstanbulsporumuza Yeni Ulaşım Sponsoru

 

Sarı Boğa’ Tourismo ile zafere koşacak
Hassoy ve Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu, şirketin spora destek kapsamında İstanbulspor’umuza geçtiğimiz ay karayolları ulaşım sponsoru oldu.

1,5 yıllık sponsor anlaşmasıyla bundan böyle özel dizayn edilmiş Mercedes-Benz Tourismo ile zafer yürüyüşümüzü sürdüreceğiz. Sponsorluk anlaşması, geçen ay Hassoy ve Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Ulusoy ile Başkanımız Ecmel Faik Sarıalioğlu tarafından imzalandı.

Tesislerde gerçekleştirilen teslimat törenine; Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu ve Hassoy Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Ulusoy, Başkanımız Ecmel Faik Sarıalioğlu, Başkan Yardımcımız Muhammet Mete, Teknik Direktörümüz Yalçın Koşukavak, Altyapı Sorumlumuz Sebahattin Sarıalioğlu ile teknik heyet ve futbolcularımız katıldı.

Grup Şirketi olarak spora her zaman destek verdiklerini belirten Hülya Ulusoy, “Hemşehrimiz olan sayın Sarıalioğlu’na, Süper Lig’e yükselme yolunda destek olalım istedik. Marka bir ulaşım şirketi olarak, Mercedes-Benz Tourismo ile kendilerine 1,5 yıllık ulaşım sponsoru olduk. Sponsorluğumuzu daha uzun yıllara yaymak istiyoruz. Ben İstanbulspor’un tekrar eski başarılı günlerine kavuşacağına inanıyorum. Bu vesile ile kulüp yöneticileri ve futbolcularına başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.
Başkan Ecmel Faik Sarıalioğlu da, Karadeniz ve Türkiye için büyük bir değer olan Ali Osman Ulusoy’un her zaman spora büyük destekler verdiğini belirterek, “Bu geleneğin sürdüğünü, sevinerek görüyoruz. Bu sponsorluk anlaşması, takım olarak bizleri motive edecek, büyük başarıların kapısını açacaktır. Bu anlamlı katkısından dolayı Ali Osman Ulusoy Şirketler Grubu Ailesi’ne sonsuz şükranlarımızı sunuyorum” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir